Beh víťazstva - JARNÝ KROS
3.5.2019

Beh víťazstva - JARNÝ KROS

Dátum: 08. 05. 2019 (St)
Miesto: Kamienka, okr. Stará Ľubovňa, Športový areál „Dubne“

Oznámenie o zápise do MŠ
26.4.2019

Oznámenie o zápise do MŠ

Zápis detí do MŠ od 30.04.2019 do 30.05.2019

POŽEHNANÉ VEĽKONOČNÉ SVIATKY
17.4.2019

POŽEHNANÉ VEĽKONOČNÉ SVIATKY

Vážení Kamienčania a hostia,
želám vám požehnané a radostné prežitie Veľkonočných sviatkov, nech sú vaše domovy plné pokoja, stôl hýri hojnosťou a srdcia blízkych naplnené láskou a porozumením.
Ing. Juraj Jedinák, starosta obce

Altánok pri "ščave"
10.4.2019

Altánok pri "ščave"

V rámci projektu " Kúpele poľsko - slovenského pohraničia 1. etapa - výstavba cyklo okruhu spájajúceho kúpeľné miesta Doliny Popradu, je aj v našej obci vybudovaný tento altánok, ktorý je súčasťou projektu. K tomu ešte pribudnú informačné tabule a skladacie mapy, prezentujúce tento projekt.

DEŇ UČITEĽOV
9.4.2019

DEŇ UČITEĽOV

V mesiaci marec si pripomíname DEŇ UČITEĽOV a pri tejto príležitosti obec Kamienka aj tento rok pripravila slávnostné stretnutie terajších učiteľov, ale aj tých, ktorí pracovali v škole a v súčastnosti sú už v dôchodkovom veku. Starosta obce Ing. Juraj Jedinák spolu s poslancami OZ všetkým prítomným učiteľom poďakoval za ich prácu pri vzdelávaní a výchove mladej generácie, ktorá si vyžaduje každodennú dávku trpezlivosti. Všetkým učiteľom ďakujem za krásne a vzácne chvíle strávené počas tohto podujatia.

Puščaňová krojová zábava
4.4.2019

Puščaňová krojová zábava

2.3.2019 sa uskutočnila"Puščaňová krojová zábava - ples". Srdečné poďakovanie patri už tradične hlavnému organizátorovi a to výboru miestnej organizácie JDS v Kamienke, pohostinstvu DROTÁR a všetkým sponzorom.

Výročná schôdza miestnej organizácie JDS v Kamienke
3.4.2019

Výročná schôdza miestnej organizácie JDS v Kamienke

17.2.2019 sa uskutočnila výročná schôdza JDS v Kamienke. Predsedníčka p. Eva Sivuľková predniesla výročnú správu , po ktorej nasledovala bohatá diskusia. Výročnú schôdzu prišli pozdraviť aj žiaci ŽŠ s kultúrnym programom a milým prekvapením bolo vystúpenie speváčok z Malého Lipníka. Všetkým členom JDS v Kamienke prajeme veľa zdravia a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.